Competitie

1De Sjabo’s
2United
3ZVV Alfa
4Los Morros
5MOPO
6Santos
7TMS
KLASSE 1
1Cosa Nostra
2Destiny
3Hypo Boys
4ZVV Frontline
5ZVH Veertien
6The Old Stars
7ZVV Kan Prima Ballerina’s
8La Squadra Rosa
KLASSE 2

Klasse 1 – Stand

StandTeamGespeeldPuntenWinstGelijkVerlorenDP voorDP tegenDoelsaldo
1MOPO616510421230
2Los Morros61341126188
3TMS61240231238
5United5822129245
4Santos FC531042629-3
6De Sjabo’s631051241-29
7ZVV Alfa40004019-19
MOPO – Seizoenswinnaar 1ste klasse seizoen 2021-2022

Klasse 2 – Stand

StandTeamGespeeldPuntenWinstGelijkVerlorenDP voorDP tegenDoelsaldo
1La Squadra Rosa718601462125
2The Old Stars715502392019
3Destiny71341232284
5ZVV Frontline712403352411
4ZVH Veertien71240340319
6Hypo Boys762052830-2
7Cosa Nostra762051650-34
8Kan Prima Ballerina’s610152048-28
La Squadra Rosa – Seizoenswinnaar 2de klasse seizoen 2021-2022

Speelschema

WEEK 6 | PARKSTAD FUTSAL LEAGUE | SPEELRONDE 1       
Woensdag 9 februari 202218:30Palemig1e klasseDe Sjabo’sMOPO2-9M.H.L. Waalboer
Woensdag 9 februari 2022 Zondag 24 april 202219.00In de Biessen1klasseTMSZVV Alfa M.H.L. Waalboer
Vrijdag 11 februari 202219:00Varenbeuk2e klasseCosa NostraZVH Veertien3-8G.J.P. Senden 
Vrijdag 11 februari 202220:00Varenbeuk2e klasseThe Old StarsDestiny8-3G.J.P. Senden 
Vrijdag 11 februari 202221:00Varenbeuk2e klasseKan Prima Ballerina’sHypo Boys4-15G.J.P. Senden 
Zondag 13 februari 202219:00In de Biessen1e klasseSantos FCUnited2-6W. Hanssen
Zondag 13 februari 202220:00In de Biessen2e klasseLa Squadra RosaZVV Frontline3-6W. Hanssen
        
 WEEK 7 | PARKSTAD FUTSAL LEAGUE | SPEELRONDE 2       
Woensdag 16 februari 202218:30Palemig2e klasseZVV AlfaSantos FC J.J.A. van den Bosch
Woensdag 16 februari 202219:30Palemig1e klasseUnitedMOPO4-4J.M.G. Jaminon
Vrijdag 18 februari 202219:00Varenbeuk1e klasseTMSLos Morros2-5J.M.G. Jaminon
Vrijdag 18 februari 202220:00Varenbeuk2e klasseHypo BoysThe Old Stars0-2J.M.G. Jaminon
Vrijdag 18 februari 202221:00Varenbeuk2e klasseDestinyZVH Veertien4-3J.M.G. Jaminon
Zondag 20 februari 202219:00In de Biessen2e klasseCosa NostraLa Squadra Rosa W. Hanssen
Zondag 20 februari 202220:00In de Biessen2e klasseKan Prima Ballerina’sZVV Frontline2-8W. Hanssen
        
WEEK 8 CARNAVAL / INHAAL       
Woensdag 23 februari 202218:30Palemig2de klasseCosa NostraLa Squadra Rosa2-12W. Hanssen
Woensdag 23 februari 202219:30Palemig1e klasseMOPOZVV Alfa10-0W. Hanssen
Vrijdag 25 februari 202219:00Varenbeuk2de klasseZVV FrontlineThe Old Stars0-3W. Hanssen
Vrijdag 25 februari 202220:00Varenbeuk1e klasseLos MorrosSantos FC7-5W. Hanssen
Vrijdag 25 februari 202221:00Varenbeuk Inhaal   
Zondag 26 februari 2022   Carnaval   
Zondag 26 februari 2022   Carnaval   
        
WEEK 10 | PARKSTAD FUTSAL LEAGUE | SPEELRONDE 3       
Woensdag 9 maart 202218:30Palemig2e klasseLa Squadra RosaDestiny3-0J.J.A. van den Bosch
Woensdag 9 maart 202219:30Palemig1e klasseTMSDe Sjabo’s9-2J.J.A. van den Bosch
Vrijdag 11 maart 202219:00Varenbeuk2e klasseZVV FrontlineThe Old Stars W. Hanssen
Vrijdag 11 maart 202220:00Varenbeuk2e klasseMOPOZVV Alfa W. Hanssen
Vrijdag 11 maart 202221:00Varenbeuk1e klasseLos MorrosSantos FC W. Hanssen
Zondag 13 maart 202219:00In de Biessen1e klasseZVH VeertienHypo Boys9-3J.M.G. Jaminon
Zondag 13 maart 202220:00In de Biessen2e klasseKan Prima Ballerina’sCosa Nostra0-3J.M.G. Jaminon
        
WEEK 11 | PARKSTAD FUTSAL LEAGUE | SPEELRONDE 4       
Woensdag 16 maart 202218:30Palemig2e klasseDestinyKan Prima Ballerina’s6-6M.H.L. Waalboer
Woensdag 16 maart 202219:30Palemig1e klasseUnitedTMS5-9M.H.L. Waalboer
Vrijdag 18 maart 202220:00Varenbeuk2e klasseThe Old StarsCosa Nostra10-1G.J.P. Senden
Vrijdag 18 maart 202220:00Varenbeuk1e klasseLos MorrosMOPO G.J.P. Senden
Vrijdag 18 maart 202221:00Varenbeuk2e klasseHypo BoysLa Squadra Rosa1-5N.T.B.
Zondag 20 maart 202219:00In de Biessen1e klasseSantos FCDe Sjabo’s12-2W. Hanssen
Zondag 20 maart 202220:00In de Biessen2e klasseZVV FrontlineZVH Veertien5-3W. Hanssen
        
WEEK 13 | PARKSTAD FUTSAL LEAGUE | SPEELRONDE 5       
Woensdag 30 maart 202218:30Palemig2e klasseDestinyCosa Nostra7-2M.H.L. Waalboer
Woensdag 30 maart 202219:30Palemig1e klasseUnitedDe Sjabo’s8-3M.H.L. Waalboer
Vrijdag 1 april 202219:00Varenbeuk2e klasseHypo BoysZVV Frontline5-1J.L.M. Geilen
Vrijdag 1 april 202220:00Varenbeuk2e klasseZVH VeertienThe Old Stars5-4W.Hanssen
Vrijdag 1 april 202221:00Varenbeuk1e klasseZVV AlfaLos Morros0-3W.Hanssen
Zondag 3 april 202219:00In de Biessen1e klasseMOPOSantos FC G.J.P. Senden
Zondag 3 april 202220:00In de Biessen2e klasseLa Squadra RosaKan Prima Ballerina’s G.J.P. Senden
        
WEEK 14 | PARKSTAD FUTSAL LEAGUE | SPEELRONDE 6       
Woensdag 6 april 202218:30Palemig1e klasseMillonariosUnited 7-4J.J.A. van den Bosch
Woensdag 6 april 202219:30Palemig2e klasseHypo BoysDestiny 3-5J.J.A. van den Bosch
Vrijdag 8 april 202219:00Varenbeuk2e klasseCosa NostraZVV Frontline 1-12W. Hanssen
Vrijdag 8 april 202220:00Varenbeuk1e klasseDe Sjabo’sLos Morros 0-3W. Hanssen
Vrijdag 8 april 202221:00Varenbeuk2e klasseThe Old StarsKan Prima Ballerina’s W. Hanssen
Zondag 10 april 202219:00In de Biessen1e klasseSantos FCTMS 5-6W. Hanssen
Zondag 10 april 202220:00In de Biessen2e klasseZVH VeertienLa Squadra Rosa 6-9W. Hanssen
Zondag 24 april 2022 (competitie inhaal)19.00In de Biessen1klasseTMSMillonarios J.J.A. van den Bosch
        
WEEK 18 | PARKSTAD FUTSAL LEAGUE | INHAAL       
    
Woensdag 4 mei 202219:30In de Biessen1e klasseLos MorrosMOPO 2-5G.J.P. Senden
    
Vrijdag 6 mei 202220:00Varenbeuk 2de klasseThe Old Stars Kan Prima Ballerina’s 11-7 W. Hanssen
    
Zondag 8 mei 202219:00In de Biessen1e klasseTMSMillonarios 
    
        
WEEK 19 | PARKSTAD FUTSAL LEAGUE | SPEELRONDE 7       
Woensdag 11 mei 202218:30Palemig2e klasseZVV FrontlineDestiny 3-7J.M.G. Jaminon
Woensdag 11 mei 202219:30Palemig1e klasseLos MorrosUnited6 -6J.M.G. Jaminon
Vrijdag 13 mei 202219:00Varenbeuk2e klasseCosa NostraHypo Boys 4-1W. Hanssen
Vrijdag 13 mei 202220:00Varenbeuk2e klasseThe Old StarsLa Squadra Rosa 1-4W. Hanssen
Vrijdag 13 mei 202221:00Varenbeuk1e klasseDe Sjabo’sMillonarios 2-4W. Hanssen
Zondag 15 mei 202219:00In de Biessen2e klasseZVH VeertienKan Prima Ballerina’s J.J.A. van den Bosch
Zondag 15 mei 202220:00In de Biessen1e klasseMOPOTMS 6-2J.J.A. van den Bosch
Woensdag 18 mei 202219:30Palemig2e klasseZVH VeertienKan Prima Ballerina’s6-3 M. Waalboer 
WEEK 22 | PFL ALL-STAR WEDSTRIJD      
Vrijdag 17 juni 202219.00In de Biessen PFL All-Stars    Keelkampers 1