Beker

Poule A

Santos Fc

Venir de loin

ZVV Frontline

Los Morros

BeeOne Futsal

Hypo Boys

ZVH Veertien

Poule B

DSTNY

La Squadra Rosa

TMS

Kan Prima Ballerina’s

ZVV Alfa

UNITED

Datum Tijd Wedstrijddag Thuis Uit Zaal Scheidsrechter Uitslag
28-9-2022 18:30 Poule B DSTNY  TMS Palemig M. Waalboer 5-11
28-9-2022 19:30 Poule B ZVV Alfa  Kan Prima Ballerina’s Palemig M. Waalboer 4-4
30-9-2022 19:00 Poule A Fc Venir de loin Hypo Boys Varenbeuk J. vd Bosch  
30-9-2022 20:00 Poule A BeeOne Futsal  Los Morros Varenbeuk J. vd Bosch  
30-9-2022 21:00 Poule A ZVH Veertien  ZVV Frontline Varenbeuk J. vd Bosch  
2-10-2022 19:00 Poule B UNITED  La Squadra Rosa In de Biessen W. Hanssen  
2-10-2022 20:00 Poule A FSJ Santos Fc In de Biessen W. Hanssen  
19-10-2022 18:30 Poule B Kan Prima Ballerina’s DSTNY  Palemig J. Mucher  
19-10-2022 19:30 Poule B TMS UNITED  Palemig J. Mucher  
21-10-2022 19:00 Poule A Hypo Boys BeeOne Futsal  Varenbeuk J. Jaminon  
21-10-2022 20:00 Poule A Los Morros ZVH Veertien  Varenbeuk J. Jaminon  
21-10-2022 21:00 Poule A Santos Fc Fc Venir de loin Varenbeuk J. Jaminon  
23-10-2022 19:00 Poule A ZVV Frontline FSJ In de Biessen P. Senden  
23-10-2022 20:00 Poule B La Squadra Rosa ZVV Alfa  In de Biessen P. Senden  
16-11-2022 18:30 Poule B La Squadra Rosa DSTNY  Palemig M. Waalboer  
16-11-2022 19:30 Poule B ZVH Veertien  FSJ Palemig M. Waalboer  
18-11-2022 19:00 Poule A Hypo Boys Santos Fc Varenbeuk R. Bemelmans  
18-11-2022 20:00 Poule A Los Morros Fc Venir de loin Varenbeuk R. Bemelmans  
18-11-2022 21:00 Poule A ZVV Frontline BeeOne Futsal  Varenbeuk R. Bemelmans  
20-11-2022 19:00 Poule A TMS Kan Prima Ballerina’s In de Biessen W. Hanssen  
20-11-2022 20:00 Poule B UNITED  ZVV Alfa  In de Biessen W. Hanssen  
11-12-2022 19:00 Poule A Fc Venir de loin Hypo Boys In de Biessen P. Senden  
14-12-2022 18:30 Poule B DSTNY  UNITED  Palemig W. Hanssen  
14-12-2022 19:30 Poule B TMS ZVV Alfa  Palemig W. Hanssen  
16-12-2022 19:00 Poule A Fc Venir de loin ZVV Frontline Varenbeuk P. Senden  
16-12-2022 20:00 Poule A Santos Fc Los Morros Varenbeuk P. Senden  
16-12-2022 21:00 Poule A BeeOne Futsal  ZVH Veertien  Varenbeuk P. Senden  
18-12-2022 19:00 Poule B Kan Prima Ballerina’s La Squadra Rosa In de Biessen J. Jaminon  
18-12-2022 20:00 Poule A FSJ Hypo Boys In de Biessen J. Jaminon  
8-2-2023 18:30 Poule B ZVV Alfa  DSTNY  Palemig M. Waalboer  
8-2-2023 19:30 Poule A BeeOne Futsal  FSJ Palemig M. Waalboer  
10-2-2023 19:00 Poule A ZVV Frontline Santos Fc Varenbeuk J. vd Bosch  
10-2-2023 20:00 Poule A Los Morros Hypo Boys Varenbeuk J. vd Bosch  
10-2-2023 21:00 Poule A Fc Venir de loin ZVH Veertien  Varenbeuk J. vd Bosch  
12-2-2023 19:00 Poule B UNITED  Kan Prima Ballerina’s In de Biessen W. Hanssen  
12-2-2023 20:00 Poule B La Squadra Rosa TMS In de Biessen W. Hanssen  
14-4-2023 19:00 Poule A Fc Venir de loin BeeOne Futsal  Varenbeuk P. Senden  
14-4-2023 20:00 Poule A Hypo Boys ZVV Frontline Varenbeuk P. Senden  
16-4-2023 19:00 Poule A FSJ Los Morros In de Biessen J. Jaminon  
16-4-2023 20:00 Poule A Santos Fc ZVH Veertien  In de Biessen J. Jaminon  
3-5-2023 18:30 Poule A Fc Venir de loin FSJ Palemig J. vd Bosch  
3-5-2023 19:30 Poule A ZVV Frontline Los Morros Palemig J. vd Bosch  
7-5-2023 19:00 Poule A BeeOne Futsal  Santos Fc In de Biessen W. Hanssen  
7-5-2023 20:00 Poule A ZVH Veertien  Hypo Boys In de Biessen W. Hanssen  
4-6-2023 19:00 Halve finale     In de Biessen    
4-6-2023 20:00 Halve finale     In de Biessen    
7-7-2023 20:00 Finale     In de Biessen