Beker

Poule APoule B
Los MorrosDe Sjabo’s
Cosa NostraZVH Veertien
Fc Switch CityHypo Boys
MOPOZVV Alfa
ZVV FrontlineZVV Kan Prima Ballerina’s
UnitedDestiny
The Old Stars –

Stand

Poule A

StandTeamGespeeldPuntenWinstGelijkVerlorenDP voorDP tegenDoelsaldo
1MOPO616510471829
2United61550134304
3The Old Stars61031221165
4Los Morros662042526-1
5La Squadra Rosa662042131-10
6Cosa Nostra662041025-15
7ZVV Frontline631051123-12

Poule B

StandTeamGespeeldPuntenWinstGelijkVerlorenDP voorDP tegenDoelsaldo
1De Sjabo’s513410281117
2ZVH Veertien512401371324
3Destiny510311281810
4Hypo Boys562032439-15
5Kan prima Ballerina’s531041432-18
6ZVV Alfa500051129-18

Speelschema

 WEEK 5 | JAN HELLENBRAND CUP | SPEELRONDE 3       
Woensdag 2 februari 202218:30PalemigPoule BZVH VeertienDe Sjabo’s0-3W. Hanssen
Woensdag 2 februari 202219:30PalemigPoule AUnitedThe Old Stars6-4W. Hanssen
Vrijdag 4 februari 202219:00VarenbeukPoula AZVV FrontlineLos Morros2-5J.J.A. van den Bosch
Vrijdag 4 februari 202220:00VarenbeukPoule BDestinyHypo Boys7-3J.J.A. van den Bosch
Zondag 6 februari 202219:00In de BiessenPoule ALa Squadra RosaMOPO5-12J.M.G. Jaminon
Zondag 6 februari 202220:00In de BiessenPoule BZVV AlfaKan Prima Ballerina’s4-5J.M.G. Jaminon
        
WEEK 9 | JAN HELLENBRAND CUP | SPEELRONDE 4       
Woensdag 2 maart 202218:30PalemigPoule BDestinyZVH Veertien6-8M.H.L. Waalboer
Woensdag 2 maart 202219:30PalemigPoule AMOPOUnited12-5M.H.L. Waalboer
Woensdag 2 maart 202219.00Gitek NuthPoule ALos MorrosLa Squadra Rosa6-7G.J.P. Senden
Vrijdag 4 maart 202219:00VarenbeukPoule AThe Old StarsCosa Nostra0-3R.M.W. Bemelmans
Vrijdag 4 maart 202220:00VarenbeukPoule BHypo BoysKan prima Ballerina’s3-0R.M.W. Bemelmans
Zondag 6 maart 202219:00In de BiessenPoule BDe Sjabo’sZVV Alfa G.J.P. Senden
Zondag 6 maart 202220:00In de BiessenPoule ALos MorrosLa Squadra Rosa G.J.P. Senden
Zondag 6 maart 202220.00In de BiessenOefenduelZVH VeertienLa Squadra Rosa G.J.P. Senden
        
WEEK 12 | JAN HELLENBRAND CUP | SPEELRONDE 5       
Woendag 23 maart 202218:30PalemigPoule BZVV AlfaDestiny0-3W. Hanssen
Woendag 23 maart 202219:30PalemigPoule AUnitedLa Squadra Rosa7-5W. Hanssen
Vrijdag 25 maart 202219:00VarenbeukPoule AZVV FrontlineThe Old Stars2-7J.J.A. van den Bosch
Vrijdag 25 maart 202220:00VarenbeukPoule BZVH VeertienHypo Boys J.J.A. van den Bosch
Zondag 27 maart 202219:00In de BiessenPoule BKan prima Ballerina’sDe Sjabo’s4-5J.M.G. Jaminon
Zondag 27 maart 202220:00In de BiessenPoule ACosa NostraMOPO2-12J.M.G. Jaminon
        
WEEK 15 | JAN HELLENBRAND CUP (POULE A) | INHAAL / PASEN       
Woensdag 13 april 202218:30PalemigPoule AUnitedLos Morros  M.H.L. Waalboer
Woensdag 13 april 202219:30PalemigPoule BDe Sjabo’sMillonarios AfgelastM.H.L. Waalboer
Vrijdag 15 april 202219:00  Inhaal   
Vrijdag 15 april 202220:00VarenbeukPoule AMOPOZVV Frontline 3-0J.J.A. van den Bosch
Vrijdag 15 april 202221:00VarenbeukPoule ALa Squadra RosaCosa Nostra 3-0J.J.A. van den Bosch
Vrijdag 15 april 21:00 Varenbeuk OefenLa Squadra Rosa Millonarios    J.M.G. Jaminon
Zondag 17 april 2022   Pasen   
        
WEEK 16 | JAN HELLENBRAND CUP (POULE A) | INHAAL       
Woensdag 20 april 202218:30Palemig Poule ACosa Nostra United 0-3M.H.L. Waalboer
Woensdag 20 april 202219:30Palemig M.H.L. Waalboer
Vrijdag 22 april 202220:00VarenbeukPoule ALos MorrosThe Old Stars 0-3 J.M.G. Jaminon
Vrijdag 22 april 202221:00VarenbeukPoule AZVV FrontlineLa Squadra Rosa 3-0 J.M.G. Jaminon
Zondag 24 april 202219:00In de Biessen Inhaal  R.M.W. Bemelmans
Zondag 24 april 202220:00In de BiessenPoule BZVH VeertienHypo Boys 12-2J.J.A. van den Bosch
        
WEEK 17 | JAN HELLENBRAND CUP | HALVE FINALE       
Woensdag 27 april 2022  Koningsdag    
Woensdag 27 april 2022  Koningsdag    
Vrijdag 29 april 202219:00VarenbeukPoule ADe Sjabo´sUnited 2-7G.J.P. Senden
Vrijdag 29 april 202220:00VarenbeukPoule BMOPOZVH Veertien 5-2G.J.P. Senden
    
    
        
       
WEEK 21 | JAN HELLENBRAND CUP | FINALE    
Vrijdag 27 mei 202219:00In de Biessen FINALE United MOPO W. Hanssen & J.J.A. van den Bosch

Aansluitend aan de bekerfinale op vrijdag 27 mei vindt vanaf 20.30 uur de feestavond en prijsuitreiking plaats in Sportcafé Time-Out (In de Biessen te Hoensbroek).

Deze feestavond is uitsluitend voor genodigden.